השתתפות בשכר לימוד לחיילים משוחררים

סטודנטיות שנה א' שמנה לב!
הקרן לקליטת חיילים משוחררים משתתפת בתשלום שכר הלימוד של סטודנטיות בשנה א'.

מי זכאית?

סטודנטית שסיימה את השרות הלאומי/הצבאי לאחר שנת 2011 זכאית להשתתפות בשכר הלימוד בעד שנת הלימודים הראשונה לתואר בוגר מכוח סעיף 7א לחוק קליטת חיילים משוחררים התשנ"ד 1994.

כמה?

השתתפות הקרן בשכר הלימוד תיקבע בהתאם לגובה הסכום ששולם על ידך למוסד הלימודים, ועל פי זכאותך.

איך?

הכסף יועבר לחשבון הפיקדון העומד לזכותך בקרן לקליטת חיילים משוחררים, ותוכלי לממשו באחד מסניפי הבנקים.
על מנת שניתן יהיה להעביר את סכום ההשתתפות בשכר הלימוד, עליך לחתום על כתב התחייבות אותו ניתן למצוא באתר היחידה להכוונת חיילים משוחררים:

  • הכנסי לאתר – www.hachvana.mod.gov.il
  • בצד ימין למעלה היכנסי ל"איזור אישי"
  • בצד שמאל למטה לחצי על "הירשם עכשיו"
  • מלאי את הפרטים האישיים: שם פרטי, שם משפחה, ת.ז, סלולרי, מייל ומספר חשבון בנק מסיום השירות.
  • לאחר מכן ישלח לך מסרון עם שם משתמש וסיסמא לסלולרי שהוזן.
  • כנסי ל : "איזור אישי"->"סטטוס בקשות"->"ייעוד 44" ומלאי את הכתב התחייבות.

שימי לב: קראי אותו היטב וסמני √ במקום המתאים.

ואם את מסתבכת – אפשר לפנות למוקד מידע: 03-7776770

בהצלחה!