אנשי סגל המכללה מביעים דעה בתקשורת הארצית

נשיא המכללה, פרופסור שאול קרקובר, מביע שביעות רצון מההשתדלות של סגל המרצים להביע דעה בעיתונות הארצית. מספר הכתבות הולך וגדל וקוראי העיתונים – דפוס ואלקטרוניקה כאחד – נחשפים לחוות דעת מקצועיות, דעות ועמדות של המרצים בחמדת הדרום.

בשנתיים האחרונות פורסמו בעיתונות כ-30 כתבות. בכתבות אלו המרצה מזדהה כמי ששייך או שייכת לחמדת הדרום. פרסום הכתבה תוך הזדהות כמי שמועסק במכללה הדרומית מוציא שם טוב הן למרצה והן למכללה. רוב המרצים מתבטאים כמובן בתחומי החינוך ובנושאים שעל סדר היום הלאומי ואי אפשר להזכיר כאן את כולם.

כל הכתבות זמינות באתר המכללה. נציג כאן דוגמאות אחדות מהעת האחרונה. ד"ר חיים שקד, סגן הנשיא לעניינים אקדמיים, התבטא לאחרונה בנוגע למבחן המיצב הוא הופיע בעבר בשם המכללה בערוץ טלוויזיה לאומי בנוגע לפולמוס בדבר הכנת שיעורי הבית. גם הרב שמעון אמור, רב המכללה, הופיע בעבר בערוץ טלוויזיה לאומי והפנה את תשומת לב הצופים ליתרונותיה של מכללת חמדת הדרום. כתבה של ד"ר איריס גלילי, ראשת החוג לגיל הרך, פורסמה לפני כשבוע בידיעות נגב. היא יצאה בקריאה לתת לילדים הצעירים הזדמנויות לצמוח.

ד"ר אילן נגר פרסם לאחרונה כתבה על הסכנות האורבות לילדים ברשתות החברתיות ואיך להימנע מהן. הגדילה לעשות ד"ר עדנה נהון, מרצה למדעים, בדרבנה את הסטודנטיות להגיע להישגים בינלאומיים. היא עשתה זאת על ידי פרסום תמצית קורות החיים של שש נשים מובילות במדעים. האחרונה ברשימה היא פרופ' ורדה ברמץ-שושן מאוניברסיטת בן גוריון, שלמרות עיסוקיה הרבים היא גם שותפה פעילה במועצה האקדמית של חמדת הדרום.

נסיים בברכת חזק ואמץ לכל כותבי המאמרים ולכל אלה שמתעתדים לכתוב.

בחזרה למידעון >>